Ochrana osobních údajů

GDPR

1. Parkhotel Mozolov s.r.o. se sídlem Argentinská 1624/32b , IČ0 45023433, DIČ CZ45023433, zapsaná u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 347083, jako správce osobních údajů podle čl. 26 Nařízení, zpracovává v případě vaší poptávky služeb ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dříve i dále jen „Nařízení“), následující osobní údaje: jméno, e-mailovou adresu, telefon.

2. Všechny tyto údaje (jméno, e-mailová adresa, telefon) zpracováváme za účelem vytvoření nabídky služeb, jednání o této nabídce nebo pro odpověď na vaše dotazy. Toto zpracování umožňuje čl. 6. odst. 1 písm. b) Nařízení. Výše uvedené osobní údaje budou společností Parkhotelem Mozolov zpracovávány po dobu jednání o zakázce mezi vámi a Parkhotelem Mozolov.

3. Zpracování osobních údajů provádí Parkhotel Mozolov, který je správcem osobních údajů.

4. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
požadovat vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
vyžádat si přístup k těmto údajům a nechat je aktualizovat nebo opravit,
požadovat vymazání výše uvedených osobních údajů – tento výmaz však bude mít za následek ukončení jednání o smlouvě,
v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů se obrátit na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

ParkHOTEL MOZOLOV tu pro vás