Sportoviště

Máte rádi aktivní dovolenou?

Naše sportoviště vám ji zaručeně poskytnou.

Okolí

Okolí Parkhotelu Mozolov se svými lesy, loukami a rybníky je jako stvořené pro aktivní dovolenou.
V létě i v zimě
 můžete využít hustou síť značených turistických tras, ať už máte rádi pěší túry, cykloturistiku či zimní výlety na běžkách.

Naučnou stezku Nadějkov ocení příznivci pěší a cykloturistiky.

Turistické a sportovní aktivity můžete doplnit relaxací ve vyhřívaném krytém bazénu či sauně.

Individuálně i skupiny

Parkhotel Mozolov je zařízení pro individuální a skupinové pobyty a nabízí široké možnosti zábavy a trávení volného času pro děti i dospělé. K dispozici je školící místnost až pro 80 lidí pro semináře, školení či firemní akce, opatřená kvalitní audio/video technikou. Sportovci ocení dvě víceúčelová venkovní hřiště s umělým povrchem, určených pro tenis, volejbal, nohejbal, aerobic či badminton. Areál dále nabízí beachvolejbalové hřiště (dokončení v průběhu roku 2023) nebo venkovní stoly pro stolní tenis. Při nepřízni počasí si můžete zahrát kulečník. Pro milovníky nordic walkingu hůlky k zapůjčení. K dispozici též pálky pro stolní tenis a sety pro badminton.

V areálu je možnost grilování a opékání na určených místech. 

Zimní aktivity

Hotel Mozolov se nachází v severní části okresu Tábor v nadmořské výšce 627 m. V zimních měsících si můžete vyjet na běžky, neboť běžkařské trasy, vedoucí krásnými místy Jistebnickou vrchovinou, začínají přímo u hotelu a jsou pravidelně udržované rolbou. Nedaleký Nadějkov se nachází na jedné z křižovatek těchto tratí a jedna z tras vede přímo kolem Parkhotelu Mozolov. Pro sportovní kolektivy a ubytované hosty v zimě upravujeme hotelové hřiště a okruhy pro běh. 

Skiareály

Milovníci sjezdového lyžování mají v blízkém okolí na výběr z několika areálů. Třináct kilometrů od Parkhotelu Mozolov je vzdálen oblíbený Monínec, který nabízí 1,2 km dlouhou hlavní sjezdovku i menší tratě pro děti a začátečníky, a jen o kousek dál leží zimní sportovní areál v Kvasejovicích u Sedlce-Prčice se sedmisetmetrovou modrou tratí a několika kratšími sjezdovkami pro pokročilejší lyžaře i snowboardisty. Ve vzdálenosti pouhých sedm kilometrů od Parkhotelu Mozolov se nachází lyžařský vlek Hůrka u Jistebnice, zdejší sjezdovka začíná v nadmořské výšce 640 metrů a vlek měří 220 metrů.

 

ParkHOTEL MOZOLOV je tu pro vás