Sportoviště

Máte rádi aktivní dovolenou?

Naše sportoviště vám ji zaručeně poskytnou.

Okolí

Okolí Parkhotelu Mozolov se svými lesy, loukami a rybníky je jako stvořené pro aktivní dovolenou.
V létě i v zimě
 můžete využít hustou síť značených turistických tras, ať už máte rádi pěší túry, cykloturistiku či zimní výlety na běžkách.

Naučnou stezku Nadějkov ocení příznivci pěší a cykloturistiky.

Turistické a sportovní aktivity můžete doplnit relaxací ve vyhřívaném krytém bazénu či sauně.

Individuálně i skupiny

Parkhotel Mozolov je zařízení pro individuální a skupinové pobyty a nabízí široké možnosti zábavy a trávení volného času pro děti i dospělé. K dispozici je školící místnost až pro 80 lidí pro semináře, školení či firemní akce, opatřená kvalitní audio/video technikou. Sportovci ocení dvě víceúčelová venkovní hřiště s umělým povrchem (dokončení květen 2022), určených pro tenis, volejbal, nohejbal, aerobic či badminton. Areál dále nabízí beachvolejbalové hřiště (dokončení do června 2022) nebo venkovní stoly pro stolní tenis. Při nepřízni počasí si můžete zahrát kulečník. Pro milovníky nordic walkingu hůlky k zapůjčení. K dispozici též pálky pro stolní tenis a sety pro badminton.

V areálu je možnost grilování a opékání na určených místech. 

Zimní aktivity

Hotel Mozolov se nachází v severní části okresu Tábor v nadmořské výšce 627 m. V zimních měsících si můžete vyjet na běžky, neboť běžkařské trasy, vedoucí krásnými místy Jistebnickou vrchovinou, začínají přímo u hotelu a jsou pravidelně udržované rolbou. Nedaleký Nadějkov se nachází na jedné z křižovatek těchto tratí a jedna z tras vede přímo kolem Parkhotelu Mozolov. Pro sportovní kolektivy a ubytované hosty v zimě upravujeme hotelové hřiště a okruhy pro běh. 

Skiareály

Milovníci sjezdového lyžování mají v blízkém okolí na výběr z několika areálů. Třináct kilometrů od Parkhotelu Mozolov je vzdálen oblíbený Monínec, který nabízí 1,2 km dlouhou hlavní sjezdovku i menší tratě pro děti a začátečníky, a jen o kousek dál leží zimní sportovní areál v Kvasejovicích u Sedlce-Prčice se sedmisetmetrovou modrou tratí a několika kratšími sjezdovkami pro pokročilejší lyžaře i snowboardisty. Ve vzdálenosti pouhých sedm kilometrů od Parkhotelu Mozolov se nachází lyžařský vlek Hůrka u Jistebnice, zdejší sjezdovka začíná v nadmořské výšce 640 metrů a vlek měří 220 metrů.

 

ParkHOTEL MOZOLOV je tu pro vás